fotograf na svatbu

Reference od klientů


Děkujeme Vám za krásná slova, která nám posíláte po focení. Vážíme si vaší přízně.reference


Ještě jednou Vám chceme poděkovat za nafocení naší svatby, za super náladu, kterou jste celý den šířili při focení, za krásné fotky, úžasný videoklip. Celé dárkové balení je nádherné👌 jsme moc spokojení.


reference


Svatební fotky dnes dorazily a jsme nadšení. Fotokniha je nádherná, líp bych ji nesestavila. Také moc děkujeme za milý dárek a krásnou vzpomínku na náš den. Přejeme hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.


reference


Děkujeme za Vaši účast na naší svatbě, za skvělý a profesionální přístup a kamarádskou atmosféru, která nás provázela celým dnem. Poskytly jste nám nezapomenutelné zážitky, protože jste z naší svatby pomohli udělat den, na který budeme vzpomínat celý život…


reference


Hrozně moc Vám děkuji, fotky jsou nádherné, jsem z nich nadšená. Jste opravdu velmi šikovní díky a všude vás doporučíme.                                                                                                                                                                                          


reference


Fotky od Vás mají obrovský úspěch, na Facebooku sbírají jeden like za druhým. Ještě jednou díky, budeme mít čím "tapetovat" obývák. V ložnici už mám tři fotoobrazy z fotek od Vás.                                                                      


reference


Moc děkujeme za svatební fotky, jsou naprosto úžasné. Také za dárek, který nás mile překvapil, doporučujeme.                                                                                                                                                      


reference


Čekali jsme hodně, ale tohle teda ne… i když jsme fotky viděli v náhledech v galerii, teď, jak jste nám je předaly, vyrazilo nám to dech. Smekáme před Vaší prací. I když focení s námi nebylo vůbec jednoduché, zvládli jste z toho vyčarovat nemožné. Ještě jednou moc děkujeme...


reference


Fotografie nám právě dorazily, vypadají nádherně a fotoknihy jsou taky skvěle zpracované. Mnohokrát děkujeme za nafocení svatby a za krásné vzpomínky formou fotografií.    


reference


Moc děkujeme za fotky i videoklip. Je to krásné, jsme moc spokojeni.                                                                                                                                                      reference


Děkujeme moc za svatební fotky, všechny vypadají skvěle, bude tedy těžká volba vybrat jen některé do tisku. A videoklip se nám také moc líbí! Úžasné... Díky!!!                                                                         


reference


Je to úplně bombastické!!! Naše svatební fotky jsem během dnešního dne prohlížela už snad 10 krát...                                                                                                                                                      


reference


Fotky dnes dorazily a všechno je naprosto v pořádku. Fotokniha je nádherná! A moc děkujeme za milý dárek :) Jsme opravdu velmi spokojeni a rádi Vás doporučíme dalším snoubencům!Další naše hodnocení můžete nalézt na Facebooku, v Google recenzích nebo na portálu Služby.cz