fotograf na svatbu
svatební den

Svatební den

Výběr svatebního fotografa je bezpochyby jedno z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování svatebního dne, jelikož svatební fotograf musí zachytit všechny neopakovatelné momenty Vašeho velkého dne. S námi neriskujete žádné komplikace, neboť během svatebního dne budete mít k dispozici hned dva zkušené svatební fotografy. Jen tímto způsobem lze bezpečně zaručit, že na výsledných fotkách budete mít vše, co si přejete.

Další výhodou dvou fotografů je flexibilita, zatímco jeden z nás fotografuje přípravy nevěsty, druhý může ve stejnou dobu zdokumentovat dění u ženicha. Stejně tak nenarušujeme průběh svatebního obřadu, neboť díky dlouholeté sehranosti se nemusíme při fotografování neustále přemisťovat, jako to bývá v případě jednoho fotografa. Pamatujte taktéž na to, že jeden fotograf nikdy nezachytí tolik emocí, úsměvů nebo detailů jako dva zkušení fotografové.

Můžeme si také dovolit natáčet krátké videoúseky a následně z nich vytvořit moderní videoklip (pro více informací prosím přejděte na stránku Videoklip).

Abychom Vám mohli zajistit vždy ten nejlepší výstup, pracujeme pouze s nejmodernější technikou. V současnosti využíváme pouze profesionální mirrorless fotoaparáty, které jsou špičkou na trhu s fotoaparáty. Mají taktéž výhodu v tom, že jsou mnohem tišší než klasické zrcadlovky, což zcela jistě oceníte zejména během svatebního obřadu.

Ať už si vyberete jakýkoli z našich svatebních balíčků, vždy se můžete těšit na ručně vyráběnou dřevěnou fotokrabičku, ve které je uložen stylový flashdisk spolu s vytištěnými fotografiemi, dále na velkou fotoknihu a svatební videoklip s leteckými záběry (ve formátu 4K). Navíc, pro každý svatební pár máme připraven milý dárek.svatební den
Fotografování svatebního dne:

- ranní přípravy nevěsty i ženicha
- příjezd svatebčanů, zdobení aut
- příchod ženicha k nevěstě
- požehnání od rodičů
- svatební obřad
- fotografování po obřadu
- svatební hostina a tradice
- skupinové focení
- krájení svatebního dortu
- romantické focení novomanželů
- makrofotografie snubních prstenů
- první novomanželský tanec
- tanec s rodiči a se svatebčany
- focení při západu slunce
- večerní zábava (házení kytice, prskavy, ohňostroj)