fotograf na svatbu

Svatební den

Výběr svatebního fotografa je bezpochyby jedno z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování svatebního dne, protože svatební fotograf musí zachytit všechny neopakovatelné momenty vašeho velkého dne. S námi však neriskujete žádné komplikace, neboť během celého svatebního dne budete mít k dispozici hned dva zkušené svatební fotografy. Jen tímto způsobem lze zaručit, že na výsledných fotografiích budete mít zachyceno vše, co si přejete.

Další výhodou je naše flexibilita, zatímco jeden z nás fotografuje přípravy nevěsty, druhý může ve stejnou dobu zdokumentovat dění u ženicha. Stejně tak nenarušujeme průběh svatebního obřadu, neboť díky dlouholeté sehranosti se nemusíme neustále přemisťovat, jako to bývá v případě jednoho fotografa. Navíc, jeden fotograf nikdy nemůže zachytit tolik emocí, úsměvů a detailů, jako dva zkušení fotografové.

Díky tomu, že pracujeme ve dvojici si můžeme dovolit také natáčet krátké videoúseky, ze kterých pro Vás následně vytvoříme moderní videoklip na vaši oblíbenou píseň, který můžete ukazovat své rodině a známým (pro více informací prosím přejděte na stránku Videoklip).

Abychom mohli zajistit vždy ten nejlepší možný výstup, pracujeme pouze s nejmodernější technikou. V současnosti využíváme výhradně profesionální mirrorless fotoaparáty, které jsou špičkou na trhu s fotoaparáty. Mají taktéž výhodu v tom, že jsou mnohem tišší než klasické zrcadlovky, což zcela jistě oceníte nejen během svatebního obřadu.

Měsíc před svatbou uskutečňujeme osobní předsvatební schůzku, na které se poznáme a řekneme si veškeré informace ohledně průběhu vašeho svatebního dne, aby výsledné fotografie byly přesně podle vašich představ. Na této schůzce Vám také sdělíme spoustu tipů a rad, například čemu se během svatebního dne vyvarovat nebo jak uzpůsobit časový harmonogram. Tuto informační schůzku je možné v případě zájmu spojit také s předsvatebním focením, během kterého si můžete vyzkoušet průběh focení a zbavit se tak případných obav.

Ať už si tedy vyberete jakýkoli z našich svatebních balíčků, vždy získáte individuální přístup, služby dvou zkušených fotografů po celý svatební den, ručně upravené a vyretušované fotografie (nepoužíváme tzv. "rychlé presety"), luxusní dřevěnou fotokrabičku, ve které je uložen stylový flashdisk spolu s vytištěnými fotografiemi a dále velkou fotoknihu a svatební videoklip se záběry z dronu. Navíc, pro každý svatební pár máme připraven milý dárek.

Fotografování svatebního dne obsahuje:
- ranní přípravy nevěsty i ženicha
- příjezd svatebčanů, zdobení aut
- příchod ženicha k nevěstě
- požehnání od rodičů
- svatební obřad
- fotografování po obřadu
- svatební hostina a tradice
- skupinové focení
- krájení svatebního dortu
- romantické focení novomanželů
- makrofotografie snubních prstenů
- první novomanželský tanec, tanec s rodiči
- fotografování při západu slunce
- večerní zábava (házení kytice, prskavy, ohňostroj)