fotograf na svatbu

Svatební videoklip


Kromě fotografií u nás můžete získat také vytvořený svatební videoklip (popř. video slideshow) zachycující průběh vašeho svatebního dne. Jeden fotograf takové služby většinou nemůže nabízet, protože by musel během dne střídat focení s natáčením, což je velmi nepraktické a v některých situacích nemožné. My však na všechny svatby chodíme ve dvojici, takže zatímco se jeden z nás plně věnuje focení, druhý si může dovolit natočit několik videí, ze kterých je následně vytvořen svatební videoklip. Svatební videoklip sestříháme na vaši oblíbenou píseň, aby co nejvíce vystihoval Váš svatební den.

Také se domluvíme, zda si přejete mít výsledný klip videový nebo do něj budete chtít zakomponovat i několik fotografií, čímž dojde k vytvoření video slideshow. Svatební videoklip pak můžete pouštět své rodině či kamarádům a přiblížit jim tak atmosféru vašeho velkého dne.

Od roku 2020 natáčíme videa výhradně ve vysokém 4K rozlišení, tudíž Váš svatební videoklip bude krásně vypadat i na opravdu velkém televizoru nebo promítacím plátně. Navíc, od roku 2021 jsme držitelé pilotních licencí, takže svatební klip může obsahovat i záběry z dronu.

Věříme, že náš videoklip může být vhodnou náhradou za svatebního kameramana.

Míša ♥ TomKvalita obrazu jednotlivých videoklipů je pouze náhledová a závislá na rychlosti Vašeho připojení k internetu.

Veronika ♥ Jakub


Michaela ♥ Richard


Kateřina ♥ Jiří


Kateřina ♥ František


Eva ♥ Dalibor


Jiřina ♥ Valentin